top of page

  В   нашому закладі   працює  хореографічний гурток ,  який  містить в  собі   великі можливості для різних проявів дітей т а різнобічного формування особистості дитини.

 

 

 

Керівник   Чамата Олена Вікторівна

 Гурток з хореографії надає дітям нашого дитячого закладу можливість: 1. Ознайомитися з зразками хореографічного мистецтва:

1.а) перегляд концертів;

   б)телепередач;  

   в) музичних фільмів.

2. Вивчати хореографічні елементи танців:      а) народних; 

    б) бальних; 

    в) сучасних.

3. Підбирати рухи до музики (самостійно та з допомогою педагогів). 4.Виступати на святах, концертах та розвагах.

Хореографія  як  вид музично-ритмічного виховання  є важливим засобом навчання дітей вмінню емоційно відгукуватися на музику, розвитку сприймання музичних образів. Хореографія розвиває у дітей дошкільного віку вміння естетично  ставитися до краси оточуючого світу, гармонії, творчості; допомагає формувати емоційно-ціннісне ставлення  до навколишнього.  Завдяки заняттям з хореографії діти вчаться вразливості, грації, вишуканості.

 

Змістом роботи гуртка є:

1)Діяльність сприймання  і ознайомлення з особливостями музично-хореографічного мистецтва, зі спеціальною «мовою» музично-рухового образу.

2)Дитяча художньо-практична діяльність у двох її проявах – музично-хореографічного  виконавства і виконавської музично-хореографічної  творчості.

Зміст і структура занять у гуртку  відповідають віковим особливостям розвитку дітей, провідній ігровій діяльності та історичній логіці розвитку хореографічного мистецтва. Діти здатні збагатити елементарний досвід сприймання танцювальних рухів і образів, способів їх виконання, набувають нового досвіду художньо-практичної діяльності танцювального виконавства та дитячої виконавської творчості у співробітництві з педагогом і одне з одним, переймаючи від дорослого образну мову  і більш різноманітний хореографічний досвід, перетворюючи його на свій власний, набуваючи практики експериментування у царині рухів  і таночків.

 

Метою роботи хореографічного гуртка  є:

 

Сприяння індивідуальному становленню особистості дитини під впливом цінностей хореографічного мистецтва у процесі власної мистецько-практичної діяльності, взаємодії з педагогом і дитячим колективом.

Формування  елементарних основ хореографічної культури.

Збалансування у дитині фонду її бажань з інтересами, смаками, любов’ю до мистецтва танцю, потребою у репродуктивно-продуктивному танцюванні, у виконанні танців для себе і для інших.

Збалансування  у дитині фонду її  можливостей з музично-хореографічними здібностями, уявленнями про хореографічну діяльність, танцювальними навичками, творчими уміннями, елементарними знаннями і поняттями щодо мистецтва танцю.

Робота хореографчного гуртка Каніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області. Дозвілля учнів школи.
Робота хореографчного гуртка Каніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області. Дозвілля учнів школи.

  В   нашому закладі   працює вокальний ансамбль

Вокальний ансамбль   учнів 4-7 класів. створений у навчальному закладі у вересні 2023 році. 

Керівник  Скляренко Наталія Володимирівна

Учасники гуртка:

1.Костенко Сніжана 4-А

2.Мисан Марія

3.Ярош Варвара 4-Б

4.Довгаль злата 4-Б

5.Белінська Ірма 4-Б

6.Власенко Валерія 4-б

7.Кононенко Діана 4-Б

8.Колісник Анна 7-Б

9.Гайда Аліна 7-Б

10.Прошак Вікторія 7-Б

11.Данілевська Дар’я 7-Б

12.Мороз Яна 7-Б

13.Пісьмак Ірина 7-Б

14.Чамата Анастасія 2-А

Завдання вокального гуртка: Вокальна культура є одним із засобів, що сприяють всебічному і гармонійному розвитку особистості.

Вокальна діяльність реалізується у груповому та сольному співі, який є доступним для всіх дітей. Упроцесі співу учні засвоюють музичну мову, пізнають жанрову основу пісні. Уних розвиваються музичні здібності емоційний відгук на пісню, виховується інтерес до музики.

Розбудова сучасної національної системи освіти пов’язана з пошуками і упровадженнями нових педагогічних підходів. Сучасна методика музичного виховання визначає головну мету занять вокального гуртка:

  • формування у школярів музичної культури як важливої та невід’ємної частини їхньої духовної культури;

  • виявлення музичних здібностей у дітей;

  • виховання любові до музики та співу;

  • формування співацької майстерності та культури співу;

  • розвивати художньо-творчі здібності дітей;

  • навчити учнів конкретним вокальним навичкам співу: вокальна позиція, вокальне дихання, засоби звуковедення, артикуляція, методи роботи над піснею, принципи та методи вокально-ансамблевого навчання;

  • навчання виразного, грамотного виконання простих вокальних творів;

  • розвивати артистичні та сценічні здібності учнів;

  • навчити учнів працювати з апаратурою (мікрофонами та фонограмами).

Головна мета вокального гуртка – навчити дітей співати. Спів є природним способом вираження естетичних почуттів, дійовим засобом активного залучення учнів до музики. Із усіх видів виконавського мистецтва він є найдоступнішим для дітей видом музичної діяльності, порівняно легко засвоюється ними, не вимагає значної підготовки. Тому спів здавна розглядався як один з основних засобів музичного виховання.

Спів, як виконавський процес розвиває музичні здібності, уміння сприймати, запам’ятовувати і відтворювати мелодію і виховує слухову увагу, спостережливість, уяву, наполегливість у подоланні виконавчих труднощів, дисциплінованість і самостійність, акторські і сценічні здібності. У процесі навчання співу розвивається не тільки голос, але й вирішуються завдання, пов’язані з формуванням особистості учня.

 

.  

зображення_viber_2024-02-08_16-31-00-824.jpg
зображення_viber_2024-02-08_16-31-32-632.jpg
зображення_viber_2024-02-08_16-32-11-955.jpg
bottom of page